LICENCJONOWANY DIETETYK JOANNA ŚWIĄTKOWSKA

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunki Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Obecnie kończę pisać pracę magisterską na temat niedoborów pokarmowych wśród osób otyłych.

Pomimo zamiłowania do zdrowego żywienia swoje pierwsze plany zawodowe związałam z kierunkiem Ratownictwo Medyczne na którym uzyskałam tytuł licencjata kończąc Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Postanowiłam jednak pójść za swoimi zainteresowaniami i zdecydowałam się na kontynuację nauki, tym razem na Dietetyce, która okazała się moją pasją. Na studiach uczestniczyłam w wielu ciekawych projektach i stażach dzięki którym zdobyłam niezbędne doświadczenie zawodowe. Była to m in. współpraca z Centrum Terapii Zaburzeń Odżywienia, w którym miałam okazje poznać bliżej problemy osób z anoreksją i bulimią, a także współpraca z portalem Internetowym Świadoma Mama dla którego prowadziłam prelekcje dla kobiet w ciąży i młodych mam podczas organizowanych eventów. W "Strefie Zdrowia" chętnie służę pomocą i dzielę się swoją wiedzą. Prywatnie jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata. Uwielbiam muzykę na żywo i wędrówki po górskich szczytach."

 

MGR DIETETYK OLGA SASSEK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego na kierunku dietetyka. W trakcie studiów brałam udział w licznych projektach związanych z żywnością bioaktywną zwłaszcza bogatą w antyoksydanty. Bardzo zainteresowałam się tym zagadnieniem, a gdzie jak nie w sklepie ze zdrową żywnością można poznawać coraz to nowe produkty? Prywatnie lubię szybkie tempo życia, nuda mnie męczy, jednak poleżenie na kanapie od czasu do czasu nikomu nie zaszkodzi. Pragnę uświadamiać ludzi, że nawet niewielkie zmiany w trybie życia mogą dać znaczące efekty dla zdrowia.

 

 

MGR DIETETYK ADRIANNA GRZELAK

Absolwentka dietetyki studiów stacjonarnych I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pomimo ukończenia studiów wciąż zgłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w świecie zdrowego odżywiania. Ze zdrowym trybem życia związałam całe swoje życie zawodowe, bowiem dodatkowo prowadzę własny gabinet dietetyczny. Nie jest to jednak dla mnie tylko praca, ale również pasja.

Każdą wolną chwilę staram się spędzić aktywnie i na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku. Zimą oznacza to białe szaleństwo (narty biegowe i zjazdowe), a gdy jest cieplej – jazda na rowerze, biegi, wyprawy górskie, spływy kajakowe czy gry zespołowe. Ponadto wierny kibic polskiej reprezentacji w piłce siatkowej (siatkarze to moja największa słabość ;). 

Strefa Zdrowia czyli coś pomiędzy sklepem spożywczym a apteką, miejsce które oferuje szeroki wachlarz produktów ekologicznych, bezglutenowych, wegetariańskich i żywności wykonanej metodami tradycyjnymi.

Nie testuj zdrowia, jedz naturalnie.