Nie testuj zdrowia, jedz naturalnie

Jeśli Twoja intuicja i wszystkie znaki na niebie podpowiadają Ci, że dbanie o zdrowy styl życia i odżywianie to dobry pomysł, świadczy o tym że nasze drogi spotykają się i prowadzą w jednym  kierunku. 

Powstaliśmy z wiary w to, że właściwe odżywianie i styl życia, poprawia samopoczucie, kondycję i co najważniejsze, zdrowie. Jest jednocześnie najlepszą inwestycją na przyszłość – zdrowia nie kupisz, dlatego warto o nie zadbać. 
Jeśli z powodów ideologicznych lub zdrowotnych świadomie wybierasz to, co wkładasz do swojego garnka, znajdziesz u nas szeroką gamę produktów, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.
Jeśli jesteś osobą, która chce porzucić dawne nawyki żywieniowe i rozpocząć nowe, świadome żywienie,  Strefa Zdrowia jest punktem, który koniecznie musi znaleźć się na Twojej mapie ku lepszemu zdrowiu. Jesteśmy nie tylko sklepem ale miejscem, w którym profesjonalna obsługa, składająca się z dietetyków oraz pasjonatów zdrowej żywności, odpowie Ci na nurtujące pytania i przybliży szczegóły tego, jak prawidłowo zadbać o swoją witalność za pomocą jedzenia. Jesteśmy pewni, że przekonamy Cię, że zdrowo też znaczy smacznie!

Przyroda jest lekarstwem na wszelkie dolegliwości

W Strefie Zdrowia znajduje się również kuchnia, w której powstają niezwykle smaczne, nie zawierające polepszaczy i konserwantów dania łączące w sobie kreatywność i pasję do gotowania. 

Częściowo są to produkty domowe, tradycyjne, oddające pełnię smaku i aromatów użytych produktów. Rezygnujemy z białej mąki, biały cukier zastępujemy cukrem trzcinowym, brzozowym czy syropem z agawy. Pomysłowo łączymy smaki, dostosowujemy produkty dla osób z alergiami pokarmowymi dzięki czemu zyskaliśmy już grono stałych zwolenników naszych smakołyków.

Strefa Zdrowia czyli coś pomiędzy sklepem spożywczym a apteką, miejsce które oferuje szeroki wachlarz produktów ekologicznych, bezglutenowych, wegetariańskich i żywności wykonanej metodami tradycyjnymi.

Nie testuj zdrowia, jedz naturalnie.